۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر
نشست مهمانان همایش پژوهش های قرآنی با حضور دبیر مجمع گفتگوهای فرهنگی زنان ایران و جهان عرب مورخ 26/1/98
نشست مهمانان همایش پژوهش های قرآنی با حضور دبیر مجمع گفتگوهای فرهنگی زنان ایران و جهان عرب
مهمانان همایش پژوهش های قرآنی با دبیر مجمع گفتگوهای فرهنگی زنان ایران و جهان عرب و اساتید گروه عربی دانشگاه الزهراء (س) دیدار و گفتگو کردند.

پیرو درخواست جمعی از پژوهشگران عرب زبان شرکت کننده در دوازدهمین دوره همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی در دانشگاه علوم و معارف قرآنی قم، مبنی بر ملاقات با اساتید و مسؤولین گروه عربی دانشگاه الزهراء (س)، در تاریخ 98/1/26 ساعت 17-15 نشستی با حضور جناب آقای دکتر نقیب؛ ریاست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، جناب آقای دکتر امانی؛ دبیر همایش و جمعی از مسؤولان این دانشگاه به همراه جمعی از مهمانان شرکت کننده از کشورهای عراق و عمان و با حضور دکتر ثمنی، دبیر مجمع گفتگوهای فرهنگی زنان ایران و جهان عرب، دکتر مباشری؛ ریاست دانشکده ادبیات، دکتر رستم پور؛ مدیر گروه زبان و ادبیات عربی، دکتر حناچی؛ مدیر همکاری های بین الملل دانشگاه، دکتر مشکین فام مسؤول کارگروه عربی مدیریت بین الملل دانشگاه و جمعی از اساتید گروه زبان و ادبیات عربی در محل تالار حافظ برگزار شد.

جلسه با خوشامدگویی مدیر گروه عربی به مهمانان حاضر آغاز شد، و دکتر نقیب ضمن تشکر از دانشگاه الزهرا، افزایش سطح همکاری های بینادانشگاهی را خواستار شد. سپس دکتر ثمنی؛ علاوه بر معرفی دبیرخانه، زمینه های همکاری با این مرکز را تشریح کرد و از مهمانان خواستار عضویت در این مجمع شد. اساتید حاضر در جلسه پس از معرفی خود، راه های همکاری های علمی مشترک در زمینه های آموزشی و پژوهشی را بررسی کردند. در ادامه دکتر فتاحی زاده؛ مدیر گروه علوم قرآن دانشگاه، ضمن معرفی گروه، از میهمانان جهت همکاری با مجله این گروه دعوت بعمل آورد. دکتر حناچی نیز بر عملیاتی شدن تفاهم نامه های منعقد شده بین دانشگاه های عراق و دانشگاه الزهراء تأکید کرد. جلسه با سخنان خانم دکتر مباشری و تقدیم تابلو یادبود دانشگاه، به جناب آقای دکتر نقیب به پایان رسید.


تاریخ:
1398/02/03
تعداد بازدید:
954
منبع:
فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ده ونک،دانشگاه الزهرا،ساختمان خوارزمی، مجمع گفتگوهای فرهنگی زنان ایران و جهان عرب کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188058923+ فاکس : 982188058923+
 theology[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.